سوالات متداول


شهروند به معنای کسی است که اهل یک شهر یا کشور و از حقوق متعلق به آن برخوردار باشد. شهرنشینان هنگامی که به حقوق یکدیگر احترام گذارده و به مسئولیت های خویش در قبال شهر و اجتماع عمل نمایند به شهروند ارتقاء یافته اند. این حقوق و تکالیف، لازم و ملزوم یکدیگرند و هیچ یک را نمی توان بدون دیگری تصور کرد.

شخص حقیقی یا حقوقی است که با پذیرش اپلیکیشن چتر و با استفاده از ابزار پذیرش نسبت به فروش کالا و یا ارائه خدمات به دارندگان اپلیکیشن اقدام نماید. مشاهده پذیرندگان چتر

* نمایش تراکنش ها
* مدیریت پسماند
* اسکنر QR code
* رزرو پارکینگ عمومی
* معرفی کسب و کارها
* اینترنت شهری

برای عضویت کافیست اپلیکیشن خدمات شهری چتر را از طریق یکی از راه های دانلود مستقیم از سایت و یا کافه بازار دانلود و نصب کنید. بعد از وارد کردن شماره موبایل و کد امنیتی، شما یکی از اعضای اپلیکیشن چتر خواهید شد.

درآمد کاربر از طریق تحویل پسماند و شارژ شدن کیف پول است که با استفاده از آن می تواند خرید شارژ، بسته های اینترنت، پرداخت قبوض، خرید از پذیرنده ها، پرداخت کرایه تاکسی و یا پرداخت پارکینگ را انجام دهد. همچنین در اپلیکیشن چتر، بستر بازاریابی برای تبلیغ رایگان و در نتیجه افزایش فروش کسب و کار کاربران است.

در حال حاضر در اپلیکیشن چتر امکان سفارش محصول وجود ندارد اما کاربران میتوانند با خرید از پذیرندگان چتر، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.